O NÁS

O NÁS

Vytvoříme jedinečný dojem vašich interiérů a exteriérů, od návrhu studie, vypracování projektu, zajištění celkové rekonstrukce, až po interiérový design a celkové sladění pomocí dekorací. Náš tým se skládá z architektů, stavebních inženýrů a designerů, kteří svými odbornými znalostmi a kreativitou zrealizují vaši vizi a zároveň propůjčí vaší nemovitosti unikátnost a svěžest.

Již více než 20 let se pohybujeme v oblasti projekční činnosti a interiérového designu. V současné době se aktivně věnujeme také Home Stagingu, díky kterému připravujeme nemovitosti ke vstupu na realitní trh a jehož hlavním cílem je oslovit co nejvíce zájemců a prodat vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu v co nejkratším čase. Prostřednictvím Garden Stagingu upravíme i exteriér kolem nemovitosti tak, aby harmonicky doplňoval celkový dojem nemovitosti.

Dále nabízíme návrhy komerčních prostorů – design hotelových pokojů, restaurací, autosalonů, kancelářských prostorů, zasadacích místností, zdravotnických a lázeňských interiérů, návrhy výloh nebo interiérový design obchodů.

S pestrým týmem profesionálů detailně vystihneme vaše představy. Všechny naše služby můžete využít ve vámi zvoleném rozsahu, odborně vám poradíme, připravíme vizualizaci i zrealizujeme návrhy v konkrétních prostorách. Našim klientům nabízíme příjemné jednání a maximální péči.

Ing. Karina Uhlíková, CSc.

Ing. Karina Uhlíková, CSc.

Majitelka společnosti / Interiérová Designérka

Zkušenosti z oblasti interiérového designu, profesního HomeStagingu a z několika obchodních pozic, využila k sestavení týmu zkušených architektů a designérů, kteří tak mají možnost realizovat své tvůrčí schopnosti a nápady. Karina Uhliková je profesionální home stagerka s bohatými zkušenostmi a praxí, které získala absolvováním Academie Home Stagingu a e-lerningového kurzu Home stagingu přímo pod vedením Barb Schwarz, zakladatelky home stagingu v USA. V současné době zastává také pozici doporučované home stagerky v rámci RE/MAX ČR a řady dalších realitních kanceláří. Vedle pozice profesionální home stagerky, se zároveň plně věnuje také interiérovému designu, který se stal její velkou zálibou. Má ráda přátelská jednání a skvělý pracovní tým.

Ing. arch. Stanislav Uhlík

Ing. arch. Stanislav Uhlík

Senior Architekt

Ing. Arch. David Bartoš

Ing. Arch. David Bartoš

Architekt

Vystudoval architekturu na ČVUT v Praze a aktivně se zapojil do řady zajímavých projektů, kterým dodává nadčasovost a zajímavý pohled. Je velmi schopným architektem, který své znalosti předává dál. Vedle projekční činnosti je i lektorem na střední průmyslové škole stavební Gočára v Praze.

Ing. arch. Karina Uhlíková

Ing. arch. Karina Uhlíková

Profesionální Homestager

Vystudovala architekturu na Stavební fakultě ČVUT v Praze, ale již několik let aktivně pracuje na zakázkách a projektech, kterým dodává konečný vzhled v podobě návrhu interiérů a jejich 3D vizualizací. Vedle projekční činnosti se zejména věnuje návrhům a výběrům nábytku, dekorací a barevného ladění tak, aby konečné provedení interiéru uspokojilo i toho nejnáročnějšího klienta. Je zároveň i vynikající Home Stager se smyslem pro detail. Nemovitosti upravené jejíma rukama se na trhu s nemovitostmi prodávají velice rychle a zaujmou každého klienta.

PŘIDEJTE SE K NÁM DO TÝMU

 

Napište nám:

Vaše Jméno (povinné)

Váš Email (povinné)

Předmět

Zpráva

Vaše CV (v PDF nebo DOC)

"Každý klient je pro nás osobnost a také tak bychom si přáli, aby jste se cítili při naší společné práci."

− Karina Uhlíková

"Cílem spolupráce je oboustranná spokojenost, přátelské prostředí a zachování maximální důvěry a diskrétnosti."

− Karina Uhlíková

PARTNEŘI