DESIGN INTERIÉRŮ

DESIGN INTERIÉRŮ

Návrh interiéru není jenom o našich odborných znalostech a zkušenostech, ale hlavně o vás. Ať už byste rádi oživili svoje stávající bydlení, či začali se zcela novým interiérem, úzkou spoluprácí s vámi vytvoříme prostor plně vystihující vaše přání. Navrhněme společně interiér, ve kterém se budete cítit skutečně příjemně, jedná-li se už o váš domov, kavárnu či kancelář.

Myslíme na design i na účelnost. Pracujeme s rozmístěním nábytku dle jeho využití, volíme vhodné a příjemné osvětlení pro práci i odpočinek. Rozčleníme váš prostor tak, abyste z něj vytěžili maximum. Skombinujeme materiály a sladíme barvy do jednotného stylu, který vás nebude rušit a do kterého se budete rádi vracet.

V rámci ineriérového design vám nabízíme i další služby – redesign, restyling, barevné poradenství, vizualizace, společné nákupy při výběru interiérového vybavení, tapet a dekorací, zápůjčky dekorací pro vybrané příležitosti, zajištění kvalitních řemeslníků, poradenskou službu, apod…

Po celou dobu realizace se budeme řídit sjednaným harmonogramem prací a rozpočtem, který si na začátku společně odsouhlasíme. Od naší spolupráce můžete čekat profesionální a vnímavý přístup, zrealizování vašich vysněných prostor a dosažení oboustranné spokojenosti.

Naše služby spojené s designem interiéru můžete využít v libovolném rozsahu i po etapách. Velice rádi vám odborně poradíme a zrealizujeme vaše sny.

Deserterie

design_interieru_10

Bike centrum

design_interieru_09

9

design_interieru_08

4

design_interieru_07

di_01

design_interieru_06

di_02

design_interieru_05

di_03

design_interieru_04

design_interieru_03

design_interieru_03

di_05

design_interieru_02

design_interieru_01

design_interieru_01

PŘEDBĚŽNÁ POPTÁVKA

Napište nám:

Vaše Jméno (povinné)

Váš Email (povinné)

Předmět

Zpráva