BLOG

Hezký interiér

By | Veškeré | No Comments
Přečtěte si zajímavý rozhovor, paní Marty Csontosovou, šéfredaktorky čtvrtletníku WELLNESS MAGAZÍN 40+  (ročník XI., číslo 70-71) s Karinou Uhlíkovou, interiérovou designérkou a profesionálním Home Stagerkou společnosti SmartSTAGING.Zajímavé povídání o designu a nejenom o něm.
Hezky interier 2014_01_1Hezky interier 2014_01_2

SmartSTAGING v novém.

By | Akce, Veškeré | No Comments

Milí klienti,

k Novému roku 2015 jsme pro Vás připravili  nejen nový design webových stránek společnosti SmartSTAGING, ale snažili jsme se také změnit celkový vzhled naší společnosti, její logo a rozšířit nabídku služeb, které bychom vám rádi nabídli. Náš tým se rozšířil o nové spolupracovníky a partnerské společnosti.

Snažili jsme se pro Vás připravit přehlednější náhled na naše portfolio a zavedli BLOG, kde vám budeme představovat novinky ze světa designu a aktuality, které by Vás mohli zajímat. Budeme rádi, pokud se stanete našimi příznivci a zapojíte se do hodnocení našich příspěvků. V průběhu roku Vám postupně představíme naše partnery a zajímavé odkazy, které by mohli být pro vás přínosem.

V případě zájmu vás rádi seznámí s naší kompletní nabídkou a rádi s vámi navážeme spolupráci. Jsme otevřeni ke každému jednání, vítáme nové nápady, krásná řemesla i zajímavé produkty.

Za celý tým SmartSTAGING

Ing. Karina Uhlíková, CSc.

Majitelka společnosti